רפואות ילדים מומחים ברפואה משולבת

רפואות ילדים היא מרפאה ייחודית מובילה והראשונה בישראל לטיפול ברפואה משולבת לתינוקות וילדים, אשר משלבת טיפול מבוסס על רפואה משלימה ורפואה מערבית.

“There is no Dao among the common people that is greater than the Dao of Nurturing the young, If (Children) are not Nurtured when they are young, they will die before reaching adulthood…The significant of this structure* is that it venerates the root”

הטיפול במחלות ילדים מתועד ברפואה סינית משנת AC652 בספרו של הרופא Sun Simiao אשר טוען בפתיח לספרו שאין טיפול חשוב יותר מאשר הטיפול בילדים מכיוון שביכולותו לשנות את ה"דאו" (דרך החיים) של הילד ולהפוך אותו לאדם בריא בחברה בריאה יותר.

מרפאת רפואות ילדים בתל אביב

מרפאת רפואות לילדים (מדיטף לשעבר) הוקמה במטרה לטפל בילדים באופן טבעי, תוך מתן הכלים הנכונים לגידולם עם מיצוי פוטנציאל הבריאות והאושר המצוי בכל ילד וילדה.

כמו כל הורה שמבקש את הטוב ביותר עבור ילדו, ובמיוחד כשהדבר נוגע בבריאותו, הקמנו ופיתחנו את המרפאה עם מודל מדויק שהוכיח, וממשיך להוכיח את עצמו ב-25 השנים מאז הוקמה המרפאה.

אנו מאמינים כי טיפול במחלות ילדים באמצעות רפואה משולבת, מסייע להם לגדול בריאים יותר ומונע התפתחות של בעיות מורכבות יותר בהמשך, ע"י שימוש בטכניקות טיפול של רפואה סינית שאינן פולשניות, ללא תופעות לוואי וללא שימוש בכימיקלים.

הטיפול מתמקד בגורם לבעיה יחד עם חיזוק הילד והמערכת החיסונית, יחד עם טיפול בסימפטום, תוך כדי התחשבות בטיפול הקונבנציונלי החשוב. בכך מסייע הטיפול להפחתת עוצמת הבעיה ולרוב גם מונע את הישנות המחלה בעתיד.

הטיפול בילדים מצריך התמחות ספציפית והבנה של דרך פעילות המנגנונים בגילאים צעירים. כשהטיפול נעשה ע"י מטפלים מוסמכים הוא בטוח לילד ומוכוון לגיל ולהתפתחות הילד. טיפול בילדים בגיל צעיר מסייע להם להגיע לבגרות בצורה בריאה יותר ולמנוע מחלות שיכולות להגרר להמשך החיים.

רפואה משלימה ורפואה סינית לילדים

צוות המטפלים ברפואות ילדים הוא מקצועי ומנוסה, ומגיע מעולמות רפואה מגווננים, ביניהם רופאי ילדים, ורופאים ומטפלים מוסמכים שעברו הכשרה לטיפול בילדים. הטיפול מותאם לגיל הילד, וניתן באווירה נעימה, רגועה ובלתי מאיימת, כאשר כלל הצוות מחויב לתת לכל ילד טיפול אישי ומסור, כשהוא קשוב כל העת לרגשות הילד וצרכיו.

הטיפול במרפאה ניתן לרוב המצבים המוכרים ברפואת ילדים, ביניהם: אסטמה, דלקות אוזניים חוזרות, עצירות, כאבי בטן בעיות שינה, בעיות עור, בעיות אכילה והתנהגות ועוד.

הטיפול  נעשה באמצעות רפואה סינית ויפנית, הומיאופתיה, דיקור סיני, תזונה, צמחי מרפא ועוד. כמו כן ניתנות פורמולות צמחיות שונות שפותחו במיוחד עבור ילדים, כחלק מהטיפול במצבים שונים.

אנו ברפואות מאמינים ביתרונות המובהקים והמוכחים של הרפואה האינטגטיבית, שתבטיח לילדכם לגדול בריאים, מחוזקים ושמחים יותר, עם שמירה על תוצאות הטיפול לטווח הארוך.

אינסטגרם
הצטרפו לקבוצת הפייסבוק
טלפון
צרו קשר

משרת/ת במילואים? מגיעה לך

הטבה מהמדינה ברפואות!

כל מי ששרת.ה לפחות 30 יום החל מה 7.10 במסגרת צו חירום, זכאי.ת לסיוע חד-פעמי מהמדינה למימון טיפול רגשי, נפשי ומשלים. ניתן לממש ההטבה גם לטובת טיפולים בבן/בת הזוג וילדים מתחת לגיל 14.ניתן למימוש עבור טיפולים במרכז רפואות, להגיש את הקבלות לקרן המילואים – ולקבל החזר מהמדינה

פתיחת שיחה עם נציג
שוחחו איתנו
שלום!
נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר בווטסאפ