רפואת תדרים היא שיטת טיפול המשלבת בתוכה מחקר מדעי, פיזיקה ועקרונות מהרפואה הסינית. בבסיס השיטה עומדים עקרונות הפיזיקה הקוואנטית, לפיה כל חומר הוא למעשה אנרגיה שניתנת למדידה. באותה המידה, גם את האנרגיה בגופנו ניתן למדוד. בראשית המאה ה-20, מספר מדענים מובילים חקרו את התדרים בגוף האדם, ומצאו שהם שונים בין אנשים בריאים לחולים.

על פי רפואת התדרים, במצב של חולי, אזורים או איברים מסוימים בגופנו עלולים לסבול מעודף או מחוסר באנרגיה. מכשיר התדרים משמש לאבחון ולטיפול בבעיה הקיימת.
לרפואת התדרים יש הרבה מן המשותף עם הרפואה הסינית. לפיה כל הסובב אותנו הוא צ'י (אנרגיה) ברמות דחיסות שונות, כולל גופנו.

כך גם בכל אחד מאתנו קיימת אנרגיית הצ'י, ומצבי חולי הם ביטוי של חסימה או חוסר איזון באנרגיה זו.

טיפול ברפואת תדרים

מהם יתרונות הטיפול ברפואת תדרים?

לטיפול ברפואת תדרים יתרונות רבים:

  • טיפול לא פולשני וללא תופעות לוואי – הטיפול כולל העברת גלים אלקטרו-מגנטיים אל גוף המטופל, באמצעות אלקטרודות המונחות על העור, ולכן מדובר בטיפול שאינו פולשני או התערבותי. עשרות שנים של טיפול ברפואת תדרים הוכיחו שמדובר בטיפול בטוח לשימוש, ללא סיכונים וללא תופעות לוואי.
  • אבחון מדויק – מכשיר התדרים מאפשר למטפל לזהות את סוג הבעיה ומיקומה בצורה מדויקת בין אם מדובר באיברים, תפקודים, מרידיאנים, צ'אקרות, גורמי מחלה כמו חיידקים, וירוסים, פטריות ואלרגנים.
  • זירוז החלמה – העובדה שמכשיר התדרים מאפשר לאבחן בצורה מדויקת את האזור או האיבר בו הופרה האנרגיה, מאפשרת למטפל לבנות תוכנית טיפולית נכונה, המותאמת לצרכיו, ולהביא להחלמה טובה ומהירה יותר.
  • טיפול במגוון רחב של בעיות – רפואת תדרים מציעה מענה יעיל למגוון רחב של בעיות רפואיות, אקוטיות וכרוניות.
  • טיפול יעיל לסובלים מאלרגיות או אי סבילות למזון – טיפול ברפואת תדרים מאפשרת הפחתת הרגישות הקיימת למזונות ולאלרגניים שונים, ללא סיכונים למטופל.
  • טיפול מכל מקום – העובדה שמכשיר התדרים הוא נייד ופשוט לשימוש, מאפשרת טיפול ברפואת תדרים גם במטופלים שאינם ניידים או אינם יכולים להגיע למרפאה. כך, אפשר לשכור את המכשיר ולבצע את הטיפול בבית, בהתאם לתוכנית הטיפולית שנבנתה ולהנחיית המטפל.

למי מתאים טיפול ברפואת תדרים?

העובדה שמדובר בטיפול בטוח ולא פולשני, ללא תופעות לוואי, הופכת את הטיפול ברפואת תדרים למתאים לכל אדם הסובל מבעיה רפואית, מגילאי ינקות ועד זקנה, ללא יוצא מן הכלל. טיפול ברפואת תדרים מתאים בעת התפרצות של מחלות אקוטיות, בעיות כאב כרוניות, הפרעות שינה, עייפות, רגישות למזונות או אלרגיות ועוד.

סריקת גוף ברפואת תדרים

אבחון בעזרת מכשיר תדרים

אבחון הבעיה הרפואית מורכב משני היבטים: אבחון באמצעות המכשיר, ואבחון באמצעות תשאול. מכשיר התדרים כולל מספר אלקטרודות, אותן מחבר המטפל למטופל. האבחון מתחיל במדידת פעילות לבבית (א.ק.ג) והעברת תדרים שונים למטופל במשך כ 15 דקות. תהודת התדרים בגוף ביחס לגרף ה א.ק.ג נבדקת באמצעות אלוגריתם, ובאמצעותו ניתן לבחון את המצב האנרגטי הקיים באיברים השונים ולאבחן אם קיים בהם עודף או חוסר, קיומם של מחוללי מחלה ועוד.

בשלב השני מתבצע תשאול, בו המטפל מבקש להבין מהמטופל מה הבעיה הגופנית ממנה הוא סובל, ומה יכולים להיות הגורמים לה. בסיום האבחון מתקבלת תמונה מלאה בנוגע לאנרגיה של המטופל והגורם או המקור לחוסר האיזון האנרגטי.

טיפול ברפואת תדרים

לאחר האבחון מותאם טיפול ברפואת תדרים, שמטרתו להביא לאיזון האנרגיה שהופרה בגוף. אבחון והטיפול ברפואת תדרים במרכז רפואות מתבצע על ידי גיא אלפונטה, מטפל מקצועי ומרצה בעל ניסיון רב בעולם רפואת תדרים.

הטיפול עשוי לכלול סדרה של מספר טיפולים, שמשכם משתנה בהתאם לבעיה ממנה סובל המטופל. במהלך הטיפול מכשיר התדרים שולח גלים האלקטרומגנטיים לגוף המטופל, המייצרים בתורם תהודה בגוף ומעודדים תהליכי יצירת אנרגיה וריפוי של האיברים שאינם מאוזנים.

בנוסף, לעתים נדרש, לצד הטיפול ברפואת תדרים, גם ייעוץ תזונתי, הכולל שינוי התפריט ונטילת ויטמינים ומינרליים לפי הצורך.

למה אפשר לצפות מהטיפול ברפואת תדרים?

עוד לפני תחילת הטיפול, המטפל והמטופל מגדירים יחד את מטרת הטיפול ומבצעים תיאום ציפיות בנוגע לתוצאות הרצויות. בטיפול ברפואת תדרים אפשר להרגיש הטבה משמעותית כבר לאחר הטיפול הראשון או השני, כאשר מדובר בבעיה אקוטית. שליחת התדרים אל גוף המטופל והתהודה הפנימית שנוצרת גורמת להעלאת רמת החיוניות הגופנית, שבתורה מעוררת ומעודדת תהליכי ריפוי טבעיים בגופנו.

לתיאום פגישה וייעוץ בנושא רפואת תדרים עם גיא אלפונטה

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

גיא אלפונטה - מטפל ברפואת תדרים וברפואה סיניתגיא אלפונטה (Dipl CM (IATcm, ETCMA. מטפל ברפואת תדרים וברפואה סינית. מומחה לבעיות כאב, הפרעות שינה, איבחון וטיפול ברגישות/ אי סבילות.

גיא הינו מנכ"ל ריונקס ישראל, מטפל מרצה ומכשיר מטפלים בתחום.

למידע נוסף >

אינסטגרם
הצטרפו לקבוצת הפייסבוק
טלפון
צרו קשר

משרת/ת במילואים? מגיעה לך

הטבה מהמדינה ברפואות!

כל מי ששרת.ה לפחות 30 יום החל מה 7.10 במסגרת צו חירום, זכאי.ת לסיוע חד-פעמי מהמדינה למימון טיפול רגשי, נפשי ומשלים. ניתן לממש ההטבה גם לטובת טיפולים בבן/בת הזוג וילדים מתחת לגיל 14.ניתן למימוש עבור טיפולים במרכז רפואות, להגיש את הקבלות לקרן המילואים – ולקבל החזר מהמדינה

פתיחת שיחה עם נציג
שוחחו איתנו
שלום!
נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר בווטסאפ