רפואת תדרים- ביו רזוננס היא שיטת טיפול המבוססת על מחקר מדעי מתחום הפיזיקה והרפואה, ומשלבת בתוכה עקרונות הוליסטיים ואנרגטיים הלקוחים מרפואת המזרח , דוגמת הרפואה הסינית המסורתית והרפואה ההודית. בפועל, מכשיר התדרים מזהה מצבי עודף או חוסר חשמלי הגורמים להפרעה בתפקוד אחד או יותר של הגוף.לוגו ריוניקס

שיטת רפואת תדרים עוזרת בעת התפרצויות של מחלות שונות, בעיות כאב, הפרעות שינה, רגישות/ אי סבילות בגילוי חוסר האיזון בגוף האדם והגורמים שהובילו אליו. אדם בריא מתפקד בצורה תקינה כל זמן שהאיכות, הכמות וההתנגדות החשמלית שלו מאוזנים. כאשר אחד או יותר מהפרמטרים הנ”ל יוצאים מאיזון מתפתחת הפרעה/מחלה. 

 

איבחון בעזרת מכשיר רפואת תדרים

מחברים את המטופל באמצעות גלאים  ובאמצעות 4 “לידים” של א.ק.ג המובנה בתוך המכשיר אל מכשיר התדרים .במהלך 3 פעימות לב מועבר תדר מסוים, המייצג תפקוד / איבר בגוף. אלגוריתם הבוחן 4 פרמטרים בתמונת הא.ק.ג. נותן למטפל אינדיקציה לגבי המצב האנרגטי באותו תפקוד- האם תקין או לא והאם במצב עודף או חוסר. כך נבדקים 200 תדרים בכ- 15 דקות.בסוף הבדיקה מתקבלת תמונה המבטאת את טביעת האצבע האנרגטית של המטופל, בדומה מאד לבדיקת הדופק ברפואה הסינית והיא המפתח האנרגטי הספציפי למטופל הנבדק.באמצעות המכשיר ניתן לזהות את הגורמים לחוסר האיזון ולטפל בהם בדרך עדינה, לא פולשנית וללא כאבים.

מכשיר ביו רזוננס

טיפול רפואת תדרים

על ידי העברה של המכשיר למצב “טיפול” ניתן להחזיר את התדרים שנמצאו לא מאוזנים לאיזון. במצב זה המכשיר מעביר את התדרים שברצוננו לאזן ונותן לגוף גם את הקוטביות (+/-  חיזוק או פיזור) הרצויה לשם כך. פעולה זו גורמת לאיזון ולגירוי- סטימולציה לתהליכי הבראה בגוף. במידה ונמצאו חוסרים ברמת החומר, יקבל המטופל המלצות להפניה לטיפול תזונתי או לתוספי תזונה/ פורמולות צמחים רלוונטיים. הטיפול מתאים לבעיות כאב, אבחון וטיפול באלרגיות, העלאת רמת החיוניות והמטבוליזם ברמת התא ולבעיות אקוטיות וכרוניות שונות.

טיפול רפואת תדרים

מרכז רפואות – טיפולי רפואת תדרים מקצועיים

טיפולי רפואת תדרים במרכז רפואות ניתנים על ידי גיא אלפונטה, מטפל מקצועי בעל נסיון והבנה עמוקה בעולם רפואת תדרים. השימוש במכשירי רפואת תדרים שבמרכז רפואות מעצימים את הטיפול, עוזרים בדיוק האבחון, מזרזים את התוצאות ומשפיעים חזק על רמת החיוניות של המטופל.

רפואת תדרים

 

על רפואת תדרים מפי גיא אלפונטה:

גיא אלפונטה (Dipl CM (IATcm, ETCMA. מטפל ברפואת תדרים וברפואה סינית. מומחה לבעיות כאב, הפרעות שינה, איבחון וטיפול ברגישות/ אי סבילות.

גיא הינו מנכ”ל ריונקס ישראל, מטפל מרצה ומכשיר מטפלים בתחום.

למידע נוסף >

  פניה למומחים של רפואות  אינסטגרם
  צוות המומחים
  שיטות טיפול
  יצירת קשר
  הצטרפו לקבוצת הפייסבוק

  לנצח את המשקל הגבוה עם תכנית Be.Eat.Well מבית רפואות

  התכנית בליווי צמוד של המומחים שלנו וכוללת 4 שלבים מותאמים אישית המבוססים על הרפואה הסינית, כדי להבטיח הצלחה שתישאר אתכם לאורך זמן

  רוצה לשמוע עוד? השאר\י פרטים כאן >>

  לפרטים נוספים על התכנית לחצו כאן.

  פתיחת שיחה עם נציג
  שוחחו איתנו
  שלום!
  נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר בווטסאפ ????