מרצה: ד"ר גיל ברזילי PhD.  מיקום: מרכז רפואות- ברודצקי 43 תל אביב, רמת אביב, כניסה ב׳ קומה 1.

תכנית חיים בריאים

סדרת מפגשים "לחיות בריא באמצע החיים והגיל השלישי" עם ד”ר גיל ברזילי PhD

על הסדרה: סדרת המפגשים "לחיות בריא" הינה הזדמנות ללמוד כיצד למנוע התפתחות או לטפל באתגרים רפואיים שמופיעים באמצע החיים והגיל השלישי כגון השמנה, סכרת, לחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה, בעיות שינה, גיל המעבר וכאב כרוני. כל מפגש הוא באורך של כשעתיים וכולל הרצאה, חשיפה למאכלים וחליטות בריאות רלוונטיות לבעיה הרפואית.

סדרת המפגשים מורכבת מ7 מפגשים שונים כך שאתם.ן יכולים להירשם רק למפגשים שמעניינים אתכם. עלות המפגש במחיר התחייבות סמלי (וללא החזר) בסך 50 ש"ח. מוגבל ל-12 איש בכל מפגש – הקדימו להרשם!

לפרטים נוספים והרשמה צרו איתי קשר

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

תאריכים ושעות:

מפגש ראשון: יום שישי 17.3.2023 09:00-11:00 – כיצד להתמודד עם כולסטרול גבוה?

כולסטרול ושומנים בדם חיוני מאוד לגופנו, אך בריכוז גבוה עלולים להוביל להיווצרות של בעיות בריאותיות משמעותיות. אחד מכל ארבעה ישראלים מעל גיל 40 (כ־2.2 מיליון אנשים) סובלים מיתר כולסטרול והמספרים עולים ל-45% מעל גיל 55. בהרצאה נדבר על הגורמים לזה (מעבר ל"זה אצלנו במשפחה") וכיצד ניתן לטפל בזה באופן טבעי (ובנוסף לטפול תרופתי).

מפגש שני: יום שישי 14.4.2023 09:00-11:00 – לחץ דם גבוה, הרוצח השקט

לחץ דם הוא הלחץ שמפעיל הדם שזורם מהלב אל איברי הגוף על הדפנות של העורקים הראשיים. ערכי לחץ דם תקינים באדם בוגר בריא בעת מנוחה הינם 120/80 מ"מ כספית, אך עולים עם הגיל. ההערכה היא שמעל 50% מבני 65 ומעלה סובלים מערכי לחץ דם גבוהים. הבעיה העיקרית היא שרוב הסובלים מיתר לחץ דם אינם מודעים לכך כיון שלרוב אין תסמינים ייחודים מלבד סימפטומים כמו כאב ראש חזק, סחרחורת, בעיות ראייה ועייפות. בהרצאה נדבר על לחץ דם גבוה בראיית הרפואה הסינית ודרכים טבעיות שיתרמו ללחץ דם יותר מאוזן.

תאריכים למפגשים על השמנת יתר, סכרת, שינה, כאב כרוני וגיל המעבר יקבעו בהמשך השנה. 

קצת על המרצה: ד״ר גיל ברזילי

PhD, Dipl CM. מטפל ברפואה סינית ויפנית, בנוסף התמחה בתזונה סינית ומקרוביוטית. מתמקד בטיפול באנשים מגיל “אמצע החיים” והגיל השלישי. מלמד בארץ ובחו”ל “מחקר ברפואה סינית” ו”תזונה ברפואה סינית”. בעל תואר B.Sc בביולוגיה מולקולרית ודוקטורט מאוניברסיטת אוקספורד בחקר הסרטן. לפני שלמד רפואה סינית, עבד בחברת “טבע” במשך 13 שנה ומכיר את עולם התרופות מקרוב.

לפרטים נוספים והרשמה צרו איתי קשר

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

ד״ר גיל ברזילי PhD - מטפל ברפואה סינית ויפנית

דר' גיל ברזילי Phd

ד”ר גיל ברזילי Dipl CM PhD. מטפל ברפואה סינית, יפנית ותזונה מסורתית. גיל הינו בוגר בהצטיינות של לימודי רפואה סינית בקמפוס ברושים. בנוסף, השלים גיל לימודי התמחות של שנה בתזונה מקרוביוטית וסינית בשיטת TEF, ושנתיים לימודי התמחות ברפואה יפנית על פי קיקו מטסומוטו.

לגיל תואר בביולוגיה מולקולרית מה-Imperial College, אוניברסיטת לונדון, ודוקטורט מאוניברסיטת אוקספורד בחקר הסרטן. הוא החוקר הראשי ב-11 מאמרים בכתבי עת מדעיים מובילים.

למידע נוסף >

אינסטגרם
הצטרפו לקבוצת הפייסבוק
טלפון
צרו קשר

עזרה שחוזרת לקהילה

בואו לדאוג לעצמכם או לתרום טיפולים לקהילה ועל הדרך לסייע לעסק במילואים.
לנצח את הכולסטרול, הסוכר ולחץ הדם הגבוהים!

רוצים לשמור על בריאותכם מקרוב?

הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מידע עדכני ומקצועי בנוגע לבריאותכם

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

פתיחת שיחה עם נציג
שוחחו איתנו
שלום!
נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר בווטסאפ