אודות

מרכז רפואות, הוא המרכז הטיפולי הוותיק ביותר בישראל לרפואה משולבת (אינטגרטיבית) ומאגד בתוכו את מיטב המטפלים בתחומי הרפואה השונים. המרכז מנוהל על ידי אסף מור (Dipl CM).

מרכז רפואות הוקם לפני 25 שנים ע”י ד”ר יאיר מימון (O.M.D Ph.D Ac), ביחד עם צוות מטפלים ורופאים בעלי חזון של רפואה מכוונת בריאות אשר תשלב מגוון שיטות טיפול מעולם הרפואה המשלימה. משנת 2019 עבר המרכז לבעלותו של אסף מור (Dipl CM), מטפל ומורה ותיק אשר ממשיך את חזון המייסדים ומוביל אותו אל עבר עולם הרפואה העתידי.

מיום היווסדו כלל מרכז רפואות תחת קורת גג אחת דרכי טיפול ושיטות שונות מעולם הרפואה האלטרנטיבית ההוליסטית כגון רפואה סינית ויפנית, הומאופתיה, טיפול בשיטות מגע שונות ועוד, לצד רפואה מערבית מודרנית  והעניק למטופלים רפואה משולבת אישית. כך נוצר מודל רפואי ייחודי המשלב מזרח ומערב, רפואה מסורתית והוליסטית ורפואה מודרנית: מודל המתמקד בקידום בריאות לצד טיפול אחראי ומקצועי במחלות ובכך נותן את מענה טיפולי הרחב ביותר עבור מטופלינוהמודל המוצלח הזה מאפשר לנו לתת מענה טיפולי נרחב ומקיף למטופלים.

נקודת המוצא שלנו היא להבין את הגורם ושורש המחלה, כדי לספק טיפול מותאם אישית, מדויק וממוקד. הדרך להבין את המחלה מסייעת בדיוק הטיפול ועוזרת להגביר את יכולתו הטבעית של הגוף לרפא את עצמו.

בנוסף, למומחיות הרבה במרכז רפואות באבחון וטיפול במחלה, המרכז מסייע בסיגול אורחות חיים בריאים ומיטיבים, חיזוק המטופל באופן שיוכל להתמודד טוב יותר עם הגורמים למחלה ומניעת הישנות המחלה ותופעות הלוואי הקשורות לה.

מרכז רפואות לרפואה משולבת
מרכז רפואות לרפואה אינטגרטיבית
רפואות - רפואה אינטגרטיבית
מרכז רפואות לרפואה אינטגרטיבית
ניוזלטר רפואות - רפואה אינטגרטיבית | רפואה משלימה
רפואות - רפואה אינטגרטיבית
רפואות - מרכז המשלב רפואה אלטרנטיבית עם רפואה קונבנציונאלית

טיפול נכון ברפואה אינטגרטיבית (משולבת) יודע להציע למטופל את הטוב משני העולמות – סינרגיה מושלמת המאפשרת למטופל להימנע ככל הניתן מתלות ממושכת מתרופות וחיזוק המערכות הפגועות למען עידוד החלמה והטבה בבריאות המטופל.

צוות המומחים המטפלים במרכז רפואות הם מהמובילים בתחומם בארץ ובחו”ל, ועוסקים בטיפול, הוראה, מחקר ופיתוח של שיטות, פורמולות ומוצרי בריאות המותאמים למטופלים ולמחלות שונות.

אנו מחוייבים לשירות הטוב ביותר עבור הקהילה והמטופלים שלנו לקידום רפואה משולבת ברמה הגבוהה ביותר, עם אחריות, מקצועיות ורגישות לאדם ולסביבה.

  פניה למומחים של רפואות
  אינסטגרם
  הצטרפו לקבוצת הפייסבוק
  צוות המומחים
  שיטות טיפול
  יצירת קשר

  לנצח את המשקל הגבוה עם תכנית Be.Eat.Well מבית רפואות

  התכנית בליווי צמוד של המומחים שלנו וכוללת 4 שלבים מותאמים אישית המבוססים על הרפואה הסינית, כדי להבטיח הצלחה שתישאר אתכם לאורך זמן

  רוצה לשמוע עוד? השאר\י פרטים כאן >>

  לפרטים נוספים על התכנית לחצו כאן.

  פתיחת שיחה עם נציג
  שוחחו איתנו
  שלום!
  נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר בווטסאפ