מטפלת ברפואה סינית וברפואת לב אינטגרטיבית

מטפלת ברפואה סינית ודיקור סיני ומתמחה בתחום הקרדיולוגיה

כיום מטפלת בשתי קליניקות, ברמת אביב ובכפר סבא, במגוון תחומים, בדגש על מצבי כאב ומצבים קרדיולוגיים שונים – הפרעות קצב, יתר לחץ דם.

הדס בעלת תואר בהנדסה ביו-רפואית, B.Sc, מאוניברסיטת תל אביב, ומטפלת ברפואה סינית, Dipl. Ac, בוגרת מכללת ברושים וחברה באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי.

להדס ניסיון של יותר מ-10 שנים בקרדיולוגיה, בהן עבדה כמנהלת מוצר בחברה בינלאומית העוסקת בתחום הקרדיולוגיה, עם קרדיולוגים בכירים בבתי החולים המובילים בעולם. במסגרת עבודתה, התמקדה הדס במוצרים בתחומי האלקטרו-פיזיולוגיה וצנתורים.

הדס מביאה את ניסיונה העשיר בתחום הקרדיולוגיה, הן בפן הפיזיולוגי-מערבי והן בפן הרפואה הסינית, לטובת טיפולי לב אינטגרטיביים.

אני מאמין...
אני מאמינה שרפואה סינית היא יותר מאשר שיטת טיפול - היא יכולה לשנות את הדרך בה אנחנו רואים את העולם ומתנהלים בחיי היום-יום.

אני רואה שוב ושוב בקליניקה איך הבנה והפנמה של עקרונות הבסיס של ראיית העולם על פי התורה הסינית מביאה לשינוי ושיפור עצום באיכות החיים.

בפן האישי, אני יכולה להעיד שאופן ההתנהלות שלי ושל בני ביתי, בהתאם לאותם עקרונות בסיס, החל משעות השינה שלנו וכלה באוכל שאנחנו אוכלים בכל עונה, מניב תוצאות מדהימות.

לתיאום פגישה וייעוץ עם הדס ספיר Dipl CM

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

אינסטגרם
הצטרפו לקבוצת הפייסבוק
טלפון
צרו קשר
לנצח את הכולסטרול, הסוכר ולחץ הדם הגבוהים!

רוצים לשמור על בריאותכם מקרוב?

הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מידע עדכני ומקצועי בנוגע לבריאותכם

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

פתיחת שיחה עם נציג
שוחחו איתנו
שלום!
נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר בווטסאפ