ברוכים הבאים לאתר רפואות – מרכז לרפואה משולבת (להלן "האתר").

כניסתך לאתר זה והשימוש בו כפופים לתנאים שיפורטו להלן. בכניסתך לאתר זה ובגלישה בו, הינך מקבל על עצמך, ללא מגבלה ו/או תנאי, את התנאים הללו.

מסמך זה רשום בלשון זכר למטרות נוחיות בלבד.

הגבלת שימוש

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה. מטרת האתר לסייע למשתמשים להרחיב את בסיס הידע האישי שלהם בלבד. מקרים רפואיים תלויים בגורמים ונסיבות שונים. יש להתייחס למידע באתר במלוא הזהירות הנדרשת. בכל מקרה חירום רפואי אין להסתמך על הכתוב באתר אלא לפנות לרופא או לבית חולים לקבלת עזרה רפואית.

המידע והתכנים באתר ניתנים "כמות שהם" (as is) וללא אחריות מכל סוג שהוא. למשתמשים באתר לא תהיה כל תביעה, דרישה או טענה מכל סוג שהוא כלפי מרכז רפואות. כל שימוש באתר תיעשה על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים.

הסכם פרטיות

שירותים מסויימים באתר כוללים הכנסת פרטים אישיים כגון: שם פרטי, שם משפחה, כתובת אימייל וכיוצ"ב. פרטים אלו נועדו אך ורק לשם אספקת השירותים עבור המשתמשים. מרכז רפואות מתחייב שלא להעביר פרטים אלו לשום לצד שלישי.

קניין וזכויות יוצרים

כל התכנים באתר, קוד המחשב, תכניים גרפיים ותכנים מילוליים, לרבות סימני מסחר, שמות מסחריים והחזות החיצונית הינם בבעלות ובשליטת בעלת האתר ומוגנים על ידי דיני זכויות יוצרים ואמנות בינלאומיות. אין להעתיק, לשכפל או להפיץ את תכני האתר ללא אישור כתוב מבעלי האתר. המידע באתר מיועד לשימוש לצרכים פרטיים בלבד ואין לעשות בו שום שימוש למטרות מסחריות.

המפר מי המתנאים המופעים מעלה צפוי לעמוד בדין על פי חוקי מדינת ישראל.

אמנת שירות

אנו יודעים כי אתם מעדיפים לרכוש מוצרים במקום בטוח ולדעת כי מי שעומד מאחורי האתר ערבים לכספכם. לפיכך מתחייבת רפואות כי בכל קניה, תקבלו את המוצר שרכשתם או את מלוא כספכם בחזרה במידה ולא קיבלתם את המוצר.

רפואות מתחייבת למסחר הוגן

אנו מכירים בכך שמסחר הוגן היא מאבני היסוד של אתר קניות. לפיכך אנו מתחייבים שלא להתערב במכירות ו/או להפעיל מערכת אוטומטית אשר תתערב כאמור.

רפואות מתחייבת לגילוי נאות

אנו מתחייבים להציג בפניכם בכל מכירה את כל המידע המהותי והרלוונטי אודות המוצר וזאת כדי לאפשר לכם לבצע רכישה נבונה ומושכלת.

רפואות מתחייבת לשמירת פרטיות

אנו מתחייבים לאגור את המידע שנמסר לנו בצורה מאובטחת. כמו כן אנו מתחייבים שלא לגלות ולא להעביר מידע הקיים אצלנו לאחר, למעט מידע הנדרש לצורך ביצוע ההזמנות באתר.

צוות שירות הלקוחות של מרכז רפואות עומד לרשותך:

בימי חול בין השעות 09:00 ל- 19:30

טלפון: 03-7440888

פקס: 03-6430246

מדיניות החזרת מוצרים וביטולים

א. כל הרוכש מוצר ו/או זוכה במכירה באתר רפואות\ריכוזית רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן").

ב. להלן בקצרה כללי הביטול (כללי הביטול המלאים נמצאים בחוק הגנת הצרכן והם המחייבים):

  1. ברכישה של מוצר – מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר.
  2. ברכישת שירות – בתוך ארבעה עשר ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שביטול כאמור ייעשה לפחות שני ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן.

ג. ביטול של עסקה יעשה בכתב באמצעות הפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני (חיבור להודעה מקוונת).

ד. תוצאות הביטול עקב פגם: במקרה של ביטול עקב פגם יוחזר המוצר תוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, יבטל את החיוב בשל העסקה ולא יגבה דמי ביטול כלשהם; אם קיבלתם את המוצר,יש להחזירו בדואר לכתובת של מרכז רפואות המצויינת לעיל.

ה. תוצאות הביטול שלא עקב פגם: במקרה של ביטול שלא עקב פגם יחזיר מרכז רפואות, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, יבטל את החיוב בשל העסקה ולא יגבה ממבצע הפעולה סכום.

אם קיבלתם את המוצר, עליכם החובה להחזרת המוצר למרכז רפואות, על חשבונכם.

חשוב לציין, כי תחוייבו בתשלום מלא בגין השילוח גם אם טרם קיבל את המוצר, וזאת במידה והמוצר נשלח לחברת השילוח.

יובהר ויודגש: ביטול העסקה כפוף לכך שהמוצר ישוב למרכז רפואות באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.

דעו: לא ניתן להחזיר מוצרים לאחר שנפתחו ו\או נעשה בהם שימוש.

האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד) לחוק הגנת הצרכן.

 

אינסטגרם
הצטרפו לקבוצת הפייסבוק
טלפון
צרו קשר

משרת/ת במילואים? מגיעה לך

הטבה מהמדינה ברפואות!

כל מי ששרת.ה לפחות 30 יום החל מה 7.10 במסגרת צו חירום, זכאי.ת לסיוע חד-פעמי מהמדינה למימון טיפול רגשי, נפשי ומשלים. ניתן לממש ההטבה גם לטובת טיפולים בבן/בת הזוג וילדים מתחת לגיל 14.ניתן למימוש עבור טיפולים במרכז רפואות, להגיש את הקבלות לקרן המילואים – ולקבל החזר מהמדינה

פתיחת שיחה עם נציג
שוחחו איתנו
שלום!
נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר בווטסאפ