טיפולי מגע הם דרך אפקטיבית מעולם הרפואה המסורתית, המסייעת בבעיות רפואיות שונות, מכאב ועד לטיפול בבעיות פנימיות וסטרס. טיפול במגע יכול לעמוד בפני עצמו או בשילוב עם טיפולים נוספים. טיפול במגע מסייע קודם כל בהרגעה של כלל המערכות ומסייע בהתמודדות מוצלחת עם הבעיה הרפואית.

רפואה משולבת להקלה וחיזוק הגוף

מרכז רפואות, מומחים ברפואה משולבת, המוביל בטיפולים משולבים המשלימים האחד את השני, מציע למטופלים טיפולי מגע על פי הרפואה הסינית, יפנית, רפלקסולוגיה ופלדנקרייז. במרכז ניתנים טיפולים נוספים, בהתאם לצורך ומצב המטופל, ביניהם דיקור, צמחי מרפא, תזונה ועוד. שילוב זה מעצים את הטיפול במגע ומחזק את אפקטיביות הטיפול.

הטיפול במגע מסייע בבעיות רפואיות שונות, ביניהן בעיות במערכת העיכול, כאבים אורתופדיים, בעיות הורמונליות, כאבי ראש, פציעות ספורט ובעיות שמקורן לחץ וסטרס.

ברפואה המודרנית ניתנים פעמים רבות טיפולי פיזיותרפיה כמענה למגוון בעיות רפואיות. בבעיות כאב ניתן להקביל את הטיפול במגע לטיפול הפיזיותרפיסטי, אבל עם תובנות נוספות של הבנת הגוף על פי המפות הפיזיולוגיות המסורתיות אשר רואות את הגוף כמכלול של המערכות הפנימיות שלו, כאשר מטפל מגע מסורתי בוחן את הגוף ניתן דגש לאבחון המחסומים אשר יכולים לגרום לבעיה.

כשהטיפול הוא נכון ומקצועי, ונשען על עקרונות מסורתיים, התוצאות הן מיטביות וניכרות בתוך זמן קצר.

סוגי טיפולי מגע – שיאצו, טווינא ורפלקסולוגיה

טיפול כגון שיאצו, מעולם הרפואה היפנית, מסייע לטפל בגורם ולא רק בסימפטום. הוא מסייע לחיזוק הגוף והנפש, מחזק את המערכת החיסונית ובכך עוזר לגוף להתמודד עם הגורמים לבעיה. שיאצו הוא טיפול יעיל בעיקר במצבי מתח, בעיות עיכול, כאבי ראש ובעיות אורתופדיות.

טווינא, המגיע מעולם הרפואה הסינית, הוא טיפול מגע בו משולבות מספר טכניקות טיפול ידניות מסין. הוא משמש לעתים גם במניפולציות פיזיות  ומתמקד נקודתית בסימפטום ובגורם. טיפול מגע באמצעות טווינא משפר את זרימת הדם, מחזק את הגוף ואף מרגיע את הנפש.

טיפול מגע אפקטיבי נוסף הוא רפלקסולוגיה, טיפול המתבצע דרך כפות הרגליים ולחציה על נקודות מסוימות שמזהה המטפל ואשר נותנות ביטוי מדויק לאיברי הגוף השונים. הטיפול יעיל במיוחד במצבי מתח ולחץ, קוצר נשימה, נדודי שינה, כאבי ראש ועוד.

מרכז רפואות – טיפולי מגע מקצועיים ומקלים

טיפולי מגע במרכז רפואות ניתנים על ידי מטפלים מקצועיים בעלי נסיון והבנת עולם הרפואה המסורתית. שילוב עם טיפולים נוספים, כמו המלצות תזונה, דיקור ועוד, יביאו להקלה מהירה, רוגע ותחושה כללית טובה אצל המטופל, עם שיפור ניכר באיכות חייו.

  פניה למומחים של רפואות
  אינסטגרם
  הצטרפו לקבוצת הפייסבוק
  צוות המומחים
  שיטות טיפול
  יצירת קשר
  לנצח את הכולסטרול, הסוכר ולחץ הדם הגבוהים!

  רוצים לשמור על בריאותכם מקרוב?

  הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מידע עדכני ומקצועי בנוגע לבריאותכם

  This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  פתיחת שיחה עם נציג
  שוחחו איתנו
  שלום!
  נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר בווטסאפ