ההומאופתיה המודרנית היא גשר יציב ורחב בין ההומאופתיה הקלאסית המבוססת על רפואות מן הטבע לחידושים המדעיים מבית מדרשה של הרפואה המערבית. בכך, משלבת ההומאופתיה המודרנית בהצלחה יתרה בין המסורת והניסיון של ההומאופתיה הקלאסית לרפואה הקונבנציונלית מבוססת המדע והטכנולוגיה. הטיפול ההומאופתי מתאים לתינוקות, ילדים ומבוגרים.

במרכז רפואות מטפל ד"ר דניאל שינהר בהומאופתיה מודרנית בבעיות בהן הרפואה המערבית לבדה לא מספקת הקלה ורפואה: מחלות ויראליות, מולסקום, דלקות חוזרות, ריפלוקס אצל תינוקות ועוד.

העיקרון העומד מאחורי הומאופתיה מודרנית, או הומוטוקסיקולוגיה, הוא לעודד את יכולת הריפוי העצמית של הגוף על ידי הפעלת איברים ומערכות בגוף שפולטים ממנו מזהמים ורעלנים. איברים כמו הכבד, העור (הזעה), הכליות ומערכת הנשימה אחראים בין היתר על סילוק פסולת מן הגוף, ומטרת הטיפול ההומאופתי המודרני היא לחזק ולשפר את פעולתם.

לפעולה תקינה של איברי הניקוז הללו חשיבות רבה הן כאשר תוקפת את הגוף מחלה, הן כפעולה מונעת בימים של בריאות, וכמובן לתפקודו התקין של הגוף ביום-יום.

ד"ר דניאל שינהר M.D
בשל היותה גשר בין עולמות ובין אסכולות רפואה, הומאופתיה מודרנית ניתנת לשילוב עם טיפול תרופתי או טיפול רפואי מסוג אחר, כפעולה משלימה. בכך נוצרת מניפת טיפול רחבה ויעילה המחזקת את הגוף ואת כושר הריפוי הטבעי שלו.

יתרונות ההומאופתיה המודרנית על פני ההומאופתיה הקלאסית

ההומאופתיה המודרנית היא למעשה פיתוח של זו הקלאסית, בתוספת התאמתה לאורח החיים המודרני. ההומאופתיה הקלאסית מתייחסת לגוף האדם בלבד, מבלי להתייחס להשפעות של העולם עליו. ההומאופתיה המודרנית היא שיטת טיפול נקיה, ירוקה וטבעית לחלוטין, אך היא מכירה בהשפעות חיצוניות, ובפרט בחדירת זיהומים לגוף האדם. על כן, מתמקדת ההומאופתיה המודרנית בסילוק אותם מזהמים מן הגוף, ומכאן גם מקור שמה הנוסף, "הומוטקסוקולוגיה".

ההומאופתיה הקלאסית פותחה בשלהי המאה ה-18 (לפני למעלה מ-200 שנים) והיא שיטת ריפוי הוליסטית, שרואה את גוף האדם כיחידה אחת. כהמשך לכך, לאחר האבחון מציע המטפל רמדי (תרופה) אחת המותאמת לאותו מטופל באופן אישי בכפוף למצבו הגופני והנפשי.

ההומאופתיה המודרנית פותחה לפני כ-80 שנים בידי הרופא הגרמני הנס היינריך רקווג (1985 – 1905). ד"ר רקווג לא התעלם מתופעות מודרניות כמו זיהום אוויר ומים, פועל יוצא של המהפכה התעשייתית והקידמה הטכנולוגית. הוא ראה בזיהומים מוקד למחלות ולפגיעה בבריאות וחקר את הרעלנים שחודרים לגוף (ושנוצרים בו באופן טבעי כחלק מחילוף החומרים). לפי עקרונות ההומאופתיה המודרנית אותם ניסח לראשונה, האדם חשוף לזיהומים במהלך חייו והגוף מסלק אותם באמצעות איברי ההפרשה. כאשר רמת הרעלנים בגוף גבוהה, מפנה הגוף מאמץ רב לסילוקם, ולפי רקווג זהו מצב של מחלה.

מטרת ההומאופתיה המודרנית היא לסייע לגוף לפלוט את הטוקסינים ממנו, ובמקביל להפסיק את ספיגתם מן הסביבה. התרופות ההומאופתיות מסייעות למערכות הניקוז בגוף לפלוט החוצה את הרעלנים השונים ולנטרלם. אין המדובר בהתערבות גסה אלא בסיוע טבעי למערכות הגוף השונות לתפקד ביעילות. התרופות מותאמות לאיברים ומערכות הגוף, והשילוב ביניהם מבטיח כיסוי רפואי מקיף ויעיל.

מריפלוקס אצל תינוקות ועד מחלות ויראליות אצל ילדים ומבוגרים: מתי מומלץ טיפול הומאופתי?

טיפול בהומאופתיה מודרנית מומלץ בין היתר לסובלים מיבלות ויראליות (מולוסקום), לתינוקות הסובלים מרפלוקס קיבתי ושטי, מחלות ויראליות, מחלות ריאה ואלרגיה, דלקות אוזניים וגרון חוזרות, נוזלים באוזן ושקד שלישי, בעיות עור כמו אטופיק דרמטיטיס, בעיות רגשיות וחרדה, הרטבת לילה, שלבקת חוגרת ועוד.

זהו טיפול ייחודי, טבעי לחלוטין ובעיקר יעיל: הרפואה הקונבנציונאלית טרם מצאה עבור בעיות אלו טיפול מוצלח.

האבחון והטיפול ההומאופתי ברפואות: ד"ר דניאל שינהר

ד"ר דניאל שינהר הוא רופא MD ומטפל בעל ותק וניסיון של מעל ל-30 שנים. במהלך האבחון הוא מברר לפרטי פרטים לגבי הבעיה הרפואית ממנו סובל המטופל וממנה גוזר את האבחנה. ד"ר שינהר מציע את הטיפול הנכון והטוב ביותר שביכולתו להציע, כל הדרך להחלמה מהירה וללא תופעות לוואי.

 

לצד ההומאופתיה המודרנית משתמש ד"ר שינהר בשיטת טיפול הכוללת תכשירים ביולוגיים במינון נמוך, בטכנולוגיה חדישה של הרפואה המערבית המתקדמת. שילוב זה מביא לתוצאות מהירות ולהקלה על תסמינים לאורך זמן עד להחלמה מלאה.

בדרך כלל מקבל המטופל טיפות או כדורונים קטנים (גלובולים) המותאמים לצרכיו ולמצבו. מדובר בטיפול יעיל, ללא תופעות לוואי, אינו מחמיר תחלואה קיימת ובוודאי שאין כל סכנה להרעלה, סכנה או תופעות לא רצויות.

לפרטים נוספים וקביעת טיפול, צרו קשר

שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

ד"ר דניאל שינהר הומיאופת

דניאל שינהר M.D

עוסק בתחום כירורגית ילדים למעלה מ-30 שנה במכלול הרחב של הבעיות הכירורגיות. מטפל בפגים, תינוקות, ועד מתבגרים בני 18 שנה. עוסק בתחום ההומיאופתיה המודרנית למעלה מ-20 שנה.

דניאל עבד במשך שלוש שנים בבית החולים דנה לילדים בת"א ומשנת 1999 עובד בבית החולים תל השומר במחלקת כירורגית ילדים ומשנת 2017 מכהן כמנהל מחלקת כירורגית ילדים בשיבא תל השומר.

למידע נוסף >

אינסטגרם
הצטרפו לקבוצת הפייסבוק
טלפון
צרו קשר

משרת/ת במילואים? מגיעה לך

הטבה מהמדינה ברפואות!

כל מי ששרת.ה לפחות 30 יום החל מה 7.10 במסגרת צו חירום, זכאי.ת לסיוע חד-פעמי מהמדינה למימון טיפול רגשי, נפשי ומשלים. ניתן לממש ההטבה גם לטובת טיפולים בבן/בת הזוג וילדים מתחת לגיל 14.ניתן למימוש עבור טיפולים במרכז רפואות, להגיש את הקבלות לקרן המילואים – ולקבל החזר מהמדינה

פתיחת שיחה עם נציג
שוחחו איתנו
שלום!
נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר בווטסאפ