לרפואה משלימה יש יכולת טובה לסייע לחולים במחלת הסרטן. מחקרים מראים שלמעלה מ – 80% מהחולים בסרטן פונים לסיוע בשיטות טיפול משלימות.

הטיפול האונקולוגי הניתן בבתי החולים הוא בעל תופעות לוואי מרובות. טיפול אחראי ע"י מטפלים מומחים ברפואה משלימה יכול לסייע בהקלה על התופעות השונות ולסייע בחיזוק המערכות הנפגעות.

במרכז רפואות פועלים צוות מומחים מובילים בתחומם, רופאים ומטפלים מומחים ברפואה סינית ויפנית, העובדים זה לצד זה ויחד בונים את תוכנית הטיפול הטובה ביותר למטופל.

הטיפול מעניק תמיכה פיזית ורגשית במקביל לטיפולים הרגילים ובנוסף, טיפול שיקומי שניתן לאחר שלב הטיפולים האונקולוגיים ומבוסס על נסיון רב בעבודה בבתי חולים בארץ ובעולם, לימוד ועריכת מחקרים בתחום ומנסיון של שנות עבודה רבות עם מטופלים רבים.

טיפולים משלימים להתמודדות עם מחלת הסרטן

לטיפול ברפואה משלימה, בזמן המחלה ולאחריה, יש חשיבות רבה בחיזוק ושיפור המצב הבריאותי, באופן בו יוכל הגוף להתמודד טוב יותר עם המצבים המורכבים אליהם הוא חשוף. הטיפול המשולב יסייע בשיפור איכות החיים, עם העלאת החיוניות וחיזוק המערכות השונות, במטרה להתמודד טוב יותר עם המחלה ועם הטיפולים הנלווים אליה.

אנו מציעים טיפולים שונים הכוללים דיקור, תזונה ושימוש בצמחי מרפא, שהוכחו כיעילים בהרג תאים סרטניים וחיזוק מערכת החיסון, המסייע במניעת מחלות מהגוף המוחלש, ומקדם את תהליך ההתחזקות וההחלמה.

במרכז רפואות אנו מסייעים לחולים להתמודד עם סוגים שונים של מחלת הסרטן, ביניהם סרטן השד, סרטן המעי, סרטן השחלות ועוד.

  פניה למומחים של רפואות

  קביעת פגישה
  צוות המומחים
  שיטות טיפול
  יצירת קשר
  פתיחת שיחה עם נציג
  שוחחו איתנו
  שלום!
  נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר בווטסאפ 👇