שירי אלטמן

דיאטנית קלינית BSc

בשנים האחרונות אני מטפלת בילדים, נוער ומבוגרים עם סוכרת סוג 1, מתמחה בעבודה עם טכנולוגיות מתקדמות- משאבות אינסולין וסנסורים.

לצד תחום זה, אני עוסקת בשינוי דפוסי אכילה. אני מאמינה שכדי להגיע למשקל הנכון לכם, להשיג איזון בערכי הסוכר או לשפר את מצבכם הבריאותי, יש צורך בעיקר בשינוי התנהגותי. העבודה בטיפול תתרכז בגילוי מחדש של תחושות הרעב והשובע תוך התבוננות על אופן האכילה והקשבה לגוף.

החיבור שלי לעולם הטיפול בתזונה הוא מורכב. למדתי קונדיטוריה באופן מקצועי מתוך אהבתי הגדולה לתחום, ובמקביל נרשמתי לתואר ראשון במדעי ההתנהגות. תמיד היה לי ברור שאעסוק בטיפול באנשים עד שלקראת סיום לימודי הקונדיטוריה, הבנתי שהתחום שיענה על שתי האהבות שלי נמצא בלימודי מדעי התזונה.

כיום אני עובדת במרפאה לאנדוקרינולוגיה וסוכרת במרכז הרפואי וולפסון, ובמכון סוכרת – קופ”ח מכבי.

סיימתי לימודי תואר ראשון במכללה האקדמית תל חי, המשכתי להכשרה מקצועית במרכז הרפואי וולפסון ולאחר קבלת ההסמכה חזרתי לעבוד כדיאטנית במרפאה לאנדוקרינולוגיה וסוכרת ילדים.

בתקופה זו עברתי הכשרה בטיפול התזונתי בתינוקות וילדים מטעם עמותת עתיד ובהמשך קורס מטעם אוניברסיטת ת”א העוסק בטיפול התזונתי בסוכרת.

אני מאמין...
אני מאמינה שהיכולת לרפא את הגוף, קשורה ברובה במזון שאנו אוכלים כמו גם בהתנהגויות האכילה שלנו. ברגע שנשיג תחושה של רוגע והנאה סביב אכילה, נצליח לשפר מדדים פיזיולוגים, ובעיקר נאהב את עצמינו קצת יותר.

לתיאום פגישה וייעוץ עם שירי אלטמן, דיאטנית קלינית BSc

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

תחומי הטיפול

 • סוכרת סוג 1 – ילדים ומבוגרים
 • סוכרת סוג 2 – ילדים ומבוגרים
 • ילדים
 • אכילה רגשית
 • אורח חיים בריא

  פניה למומחים של רפואות
  אינסטגרם
  הצטרפו לקבוצת הפייסבוק
  צוות המומחים
  שיטות טיפול
  יצירת קשר

  לנצח את המשקל הגבוה עם תכנית Be.Eat.Well מבית רפואות

  התכנית בליווי צמוד של המומחים שלנו וכוללת 4 שלבים מותאמים אישית המבוססים על הרפואה הסינית, כדי להבטיח הצלחה שתישאר אתכם לאורך זמן

  רוצה לשמוע עוד? השאר\י פרטים כאן >>

  לפרטים נוספים על התכנית לחצו כאן.

  פתיחת שיחה עם נציג
  שוחחו איתנו
  שלום!
  נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר בווטסאפ