עודף משקל מהווה את אחת הבעיות השכיחות בקרב בוגרים וגם בקרב הנוער. שמירה על משקל גוף מאוזן חיונית לשמירה על בריאות, מניעת מחלות ותחושה טובה. לרבים זו משימה לא פשוטה.

מחקרים הראו כי טיפול ברפואה סינית תורם לירידה במשקל. ב-2003 נעשה מחקר שהראה כי טיפול שבועי ברפואה סינית סייע לנשים לרדת במשקל בצורה אפקטיבית יותר.

מחקר שנעשה באוסטרליה ופורסם ב-מתאימה ופעילות גופנית הביא לירידה במשקל בצורה משמעותית יותר מאשר ללא הטיפול ברפואה סינית. הראה כי שילוב טיפול ברפואה סינית יחד עם דיאטה.

המחקר פורסם ב- Medical Acupuncture. במחקר השתתפו 30 מטופלים, כולם הוגדרו שבעלי משקל עודף, לקבוצת הביקורת ניתנה תוכנית בת 5 השבועות שכללה דיאטה ופעילות גופנית 3 פעמים בשבוע, ואילו קבוצה המחקר קיבלה את אותה תוכנית דיאטה ופעילות גופנית אך בנוסף גם 2טיפולים שבועיים ברפואה סינית. וכן טיפול אקופונקטורה באוזן טיפול שבו מוצמדת לאוזן מעין מחט זעירה אותה הם התבקשו ללחוץ בבוקר ולפני כל ארוחה וכן מספר פעמים במשך היום.

לאחר 5 שבועות נשקלו כל המטופלים התוצאות היו מובהקות. קבוצה הרפואה הסינית, ירדה בממוצע 4-5 ק"ג בעוד קבוצת הביקורת ירדו בממוצע 2-3 ק"ג. התוצאות מראות כי לטיפול ברפואה סינית בשילוב תוכנית דיאטה יש השפעה משמעותית על הירידה במשקל.

  פניה למומחים של רפואות

  קביעת פגישה
  צוות המומחים
  שיטות טיפול
  יצירת קשר
  הצטרפו לקבוצת הפייסבוק

  לנצח את המשקל הגבוה עם תכנית Be.Eat.Well מבית רפואות

  התכנית בליווי צמוד של המומחים שלנו וכוללת 4 שלבים מותאמים אישית המבוססים על הרפואה הסינית, כדי להבטיח הצלחה שתישאר אתכם לאורך זמן

  רוצה לשמוע עוד? השאר\י פרטים כאן >>

  לפרטים נוספים על התכנית לחצו כאן.

  פתיחת שיחה עם נציג
  שוחחו איתנו
  שלום!
  נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר בווטסאפ 👇