המחלות והתסמונות המאפיינות את “אמצע החיים”, גיל המעבר והגיל השלישי כוללות, בין היתר, בעיות מטבוליות, כמו סוכרת, לחץ דם גבוה, כולסטרול גבוה, בעיות שינה ואינסומניה. תסמינים נוספים, בעיקר של גיל המעבר כוללים גלי חום, יובש, הזעות יתר, מיגרנות וכאבי ראש, חרדות ודכאון ועד לחוסר איזון בבלוטת התריס.

פעמים רבות התסמינים הגופניים מובילים גם לתסמינים רגשיים ונפשיים, למשל בקרב נשים בגיל המעבר שעוברת מנופאוזה, הליך טבעי שמסמן את הפסקת המחזור החודשי. בעקבות הליך זה משתבש האיזון ההורמונלי ונחווים תסמינים של יובש, גלי חום או לחילופין צמרמורות, ירידה במטבוליזם, נשירת שיער,  קשיים בריכוז, ושינויים במצב הרוח.

בקרב האוכלוסייה המזדקנת עלולים הכאבים המתפתחים לגרום לעצבנות, דכאון ודכדוך בשל המגבלות הגופניות שהם נחשפים אליהן.

במרכז רפואות ניתנת תוכנית טיפול אפקטיבי המתבסס על נסיון קליני ומחקרים רבים. שיטות הטיפול נבחרות, כאמור, בקפידה ובהתאמה אישית למטופל, כדי לתת מענה מדויק שיפחית את התסמינים, יחזק את הגוף ויסייע לו להתמודד עם אותם התסמינים, או המחלה, ולשפר את איכות חייו.

טיפול במחלות מטבוליות

מחלות מטבוליות, על אף היותן כרוניות, ניתנות לשליטה ולהפחתת הסימפטומים שלהן באופן ניכר. ברפואות יש לנו מענה אפקטיבי, מוכח, ומסתמך על נסיון קליני ושנות מחקר ולימוד ממושכות.

מחלות מטבוליות הן מצבור של גורמי סיכון שנובעים מהפרעות מטבוליות שונות. השמנה בטנית, רמות גבוהות של גלוקוז, טריגלצרידים וכולסטרול בדם ויתר לחץ דם הם חלק מהמחלות המטבוליות. מדובר במצב כרוני המצריך קבלת טיפול תרופתי לכל החיים. יחד עם הנאמר, נטילת תרופות, לעתים במינונים גבוהים, עלולה לייצר שרשרת של תגובות ותופעות לוואי, במיוחד כשמדובר בתרופות שילוו את המטופל לכל החיים. חלק מתופעות הלוואי עלולות להשפיע על איכות ושגרת חייו, ובנקודה זו בדיוק מטפל מרכז רפואות.

המטרה היא להשיג שליטה על המחלה, לא להיות חשופים לתופעות לוואי, למנוע החמרה שלה ואף, במקרים מסוימים, להצליח להוריד במינון התרופות.

הגיל השלישי

במרכז רפואות אנו מספקים פתרונות יעילים לטיפול בגיל השלישי, במטרה להביא את הגוף לאיזון ולהתמודד עם תסמיני גיל המעבר מבלי שיפרו את שגרת החיים.

במרכז רפואות ניתנת שימת לב מיוחדת לכל מטופל ומטופלת. המטופלים עוברים אבחון מקיף ומדוקדק, כדי להבין את מקור הסימפטומים אותם חווה המטופל, והקשר בינו לבין המחלה בה הוא חולה והגורמים לכך. נקודת המוצא שלנו היא לכלול את כל האלמנטים ביחד כדי למצוא את המענה הטיפולי הטוב ביותר והמתאים ביותר לכל אחד, להבין את הגורמים למחלה, או לתסמינים, להפחית אותם ולחזק את הגוף כדי שיידע להתמודד בהצלחה עם השינויים שהוא עובר, חלקם בשל תהליך ביולוגי טבעי של גיל המעבר, או הזדקנות.

צוות מרכז רפואות ושיטות הטיפול

במרכז רפואות פועל צוות מטפלים המגיעים מקצוות טיפוליים שונים, החל מרופאים מהרפואה הקונבנציונלית ועד למטפלים ברפואה הסינית והיפנית. שילוב זה מעשיר את היכולות שלנו לתת מענה מקיף לכל המטופלים של מרכז רפואות באמצעות שיטות טיפול משולבות.

אנו מציעים טיפול מקיף וליווי אישי של צוות בעל נסיון, ידע, מוניטין ויכולת למצוא את הטיפול המתאים ביותר לכל מטופל, בהתאם למורכבות המחלה ומצבו.

בעזרת הטיפולים במרכז רפואות ניתן לסגל שגרת חיים נוחה, להקטין את מינון התרופות בחלק מהמקרים, כל זאת, במקביל לטיפול המערבי שמקבל המטופל.

מטפלים ברפואות לאמצע החיים והגיל השלישי

  פניה למומחים של רפואות
  אינסטגרם
  הצטרפו לקבוצת הפייסבוק
  צוות המומחים
  שיטות טיפול
  יצירת קשר
  לנצח את הכולסטרול, הסוכר ולחץ הדם הגבוהים!

  רוצים לשמור על בריאותכם מקרוב?

  הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מידע עדכני ומקצועי בנוגע לבריאותכם

  This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  פתיחת שיחה עם נציג
  שוחחו איתנו
  שלום!
  נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר בווטסאפ