נופר (שם בדוי) בשנות העשרים לחייה, סבלה דלקת אקוטית כרונית ובלתי פתירה בשלפוחית השתן. מצבה היה חמור עד כדי כך שכמעט ולא יכלה לעמוד על רגליה,
כל התלת שתן היתה גיהינום עבורה וכרוכה בכאבים בלתי נסבלים. בעקבות הדלקת נאלצה להיפרד מבן זוגה (לא היה סיכוי לקיום יחסי מין) ובכלל לכל קשר נורמלי, היות וחייה הפכו לכאוס אחד גדול.
כשהגיעה לטיפול היתה סקפטית לגמרי ואף סרקסטית.
הטיפול נראה לה הזוי ולא הגיוני אך בייאושה החליטה לנסות ולהמשיך את התהליך.
בתהליך הטיפול טופלו גורמים פיזיים כגון מערכות הגוף השונות, חומרים שהגוף מייצר, גורמים סביבתיים, קנדידה, וירוסים, חיידקים.
בהמשך, הטיפול עבר לרבדים הרגשיים, שם פגשה נופר את החלקים הרגשיים שלה ואת הקשר שלהם לדלקת בשלפוחית אשר חוותה בצורה קשה כל כך. בתהליך מתמשך פתרנו את כל ההיבטים הרגשיים אשר נדרשנו אליהם ובמקביל הדלקת הלכה ופחתה. עד אשר נעלמה לגמרי.
נופר המשיכה בחייה כאשר יש בארגז הכלים האישי שלה תובנות על עצמה, גישתה לחיים ומודעות, שיוצרת איזון והרמוניה עם עצמה וסביבתה.

שירלי (שם בדוי) ילדה בת 4. סבלה מאטופיק דרמטיטיס – אסטמה של העור קשה מאד. כאשר ראיתי אותה בפעם הראשונה כמעט פרצתי בבכי. ילדה קטנה שכל הגוף שלה היה מגורה, עור אדום, יבש, פצוע ומגרד. שירלי עברה את כל הטיפולים האפשריים הקונבנציונליים והמשלימים, אך ללא הועיל. מצבה רק הלך והדרדר. היא טופלה בדיאטה קפדנית שכן רוב המזונות גרמו להחמרה במצבה.
הילדה חיה בסבל נוראי ולא נראה שום פתרון באופק
באבחון הראשוני לא נמצא אלרגן אחד שהיא לא היתה רגישה אליו והמערכת החיסונית שלה היתה ירודה לגמרי.
התחלתי לטפל באופן יסודי בכל הגורמים אחד לאחד. התהליך היה ארוך ומתיש,
לקח זמן מה עד שנראו סימנים לשיפור במצב. אט, אט החלה שירלי להרגיש טוב יותר ובמקביל עלה מגוון המזונות שיכלה לאכול.
בהמשך הטיפול טופלו גם גורמים רגשיים ברובד הלא מודע.
שירלי נרפאה לחלוטין והחלה לראשונה בחייה לחיות כמו כל ילדה רגילה בגילה.
מטופלים רבים מגיעים אלי עם רגשות קשים כמו: רגשי אשם, כעס על עצמם ועל אחרים, פחד, תסכול, ייאוש וחוסר תקווה, פגיעות רגשית, דאגנות בלתי נשלטות, אובדן של אדם קרוב, ביקורת קשה על עצמם ועל אחרים, דימוי עצמי נמוך, קושי בקבלת החלטות, קושי לשחרר את מאורעות העבר ולהתקדם הלאה. כל אלה ורגשות קשים נוספים ולעיתים אוסף של כמה מהם יחדיו, יוצרים מצבים של תקיעות רגשית אשר יכולה לבוא לביטוי הן ברובד הרגשי והן ברובד הפיזי.

תחת השם קינסיולוגיה יש מספר שיטות טיפול אשר כולן מבוססות על הכלי הבולט: מבחן שריר. טכניקה שיוצרת קשר ישיר עם הרובד הלא מודע של האדם, דרכה ניתן לשאול שאלות ולקבל תשובות מהרובד התת מודע.
במשך השנים התמחיתי במספר שיטות קינסיולוגיות:
I.P.E.C. (Integrated Physical Emotional Clearing)
Hologram
L.E.A.P. (Learning Enhancement Advanced Program)
אשר יחדיו מעניקות לי כר נרחב של יכולות טיפול ודרכי פעולה.
בשנה האחרונה אף פתחתי שיטת טיפול נוספת אשר בעזרתה אני יכול להעמיק ולדייק את הטיפול
השיטה החדשה נקראת:
(A.B.R.T. (Auerbach Brain Reprogramming Technology
השיטה מאפשרת לי לעבוד על המסלולים הנוירולוגים במוח. לאחרונה לימדתי מטפלים נוספים את השיטה ואף הם מדווחים על תוצאות טובות מאוד בטיפולים.
בעבודתי בקליניקה אני מטפל במגוון רחב של סימפטומים פיזיים ורגשיים כאחד

 • טיפול בקנדידה – ללא הגבלות תזונתיות
 • סוגים שונים של אלרגיות
 • התמודדות עם חרדות, טראומות, תקיעות רגשית ומחשבתית ובעיות נוספות מהתחום הרגשי
 • קשב וריכוז
 • ומגוון של סימפטומים שונים אשר לא נמצא להם פתרון ומענה

הטיפול מתאים לכל אחד ובכל גיל (בתינוקות וילדים קטנים מבחן השריר נעשה על ההורה)
הוא אינו כואב ואפילו נעים. העבודה נעשית על המרדיאנים (ערוצים בהם זורמת האנרגיה שלנו) כאשר המטופל מחזיק פתקים עליהם כתובים גורמי הטיפול: משפט מסוים, צירופי מילים, גורמים לחיזוק ואלרגנים. הטיפול עובד ישירות על – כל רובדי המודעות (מודע, תת מודע, לא מודע) כך שהגורמים שהפריעו למטופל, משתחררים מהמערכת והתסמינים הפיזיים ו/או הרגשיים חולפים.
אופן הטיפול נקבע ע”י מבחן שריר,טכניקה זו מאפשרת לי ליצור קשר עם הרובד התת מודע של המטופל ולבדוק מה הגורמים לאותם תסמינים.
כשמטופל מגיע אלי לאבחון לאחר מילוי שאלון אני מקשיב לו, מקשיב לדברים שהוא אומר ומקשיב לדברים שאינו אומר. אני מנסה לקלוט את האמת התת-מודעת, זו שיוצרת את אותן בעיות ותסמינים אשר מהם הוא סובל
אני קשוב לדברי המטופל לסאב-קונטקסט, לאותם דברים שאינם נאמרים בין אם מתוך חוסר מודעות אליהם ובין אם מתוך הדחקה שלהם פנימה וחוסר רצון ו/או יכולת להתמודד איתם.
כל אדם הוא שונה ולכל אדם יש גורמים שונים שנזקקים לטיפול, לכן לכל תהליך טיפול אופי שונה.התהליך יכול להיות קצר – מספר שבועות, ויכול להיות ארוך יותר – מספר חודשים,.
חשוב לציין שהטיפול אינו יוצר תלות, נהפכו!!! הטיפול מעניק פתרון לבעיה ובנוסף נותן כלים להתמודדות טובה יותר בתהליכי החיים השונים אותם כולנו עוברים.

תפקידי בתהליך הטיפול הוא לשחרר ולתקן את התקיעות הפיזית והרגשית כאחת, אך מעל הכל לחבר את האדם אל עצמו, אל המשמעות העמוקה של חייו, אל אושרו, אל הדברים אשר מסבים לו שמחה, אל הייעוד שלו. להיות מאושר, להיות שלם עם חייו ועם עצמו.

 

  פניה למומחים של רפואות
  אינסטגרם
  הצטרפו לקבוצת הפייסבוק
  צוות המומחים
  שיטות טיפול
  יצירת קשר
  לנצח את הכולסטרול, הסוכר ולחץ הדם הגבוהים!

  רוצים לשמור על בריאותכם מקרוב?

  הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו מידע עדכני ומקצועי בנוגע לבריאותכם

  This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  פתיחת שיחה עם נציג
  שוחחו איתנו
  שלום!
  נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר בווטסאפ