הטיפול בנשים מתועד ברפואה הסינית מראשית דרכה. זהו תחום טיפולי נרחב שנסוב סביב המנגנון הנשי, אשר שונה בתכלית השוני מזה הגברי, סובב סביב המחזור החודשי המייחד את האשה וכוחה.

בשנים האחרונות מקבלת רפואת נשים ייחוד גם בעולם הרפואה המערבי, המבין את הצורך בהתאמת הטיפול הקונבנציונלי עבור נשים, מתוך התפיסה שהמערכות הנשיות הן עולם ומלואו המייצר פיזיולוגיה ייחודית ושונה מגברים. הטיפול בנשים במרכז רפואות נשען על מגוון אסכולות טיפוליות הפועלות במשולב ובהרמוניה, ובמטרה להקל ולסייע במגוון תחומים ברפואת נשים, כגון:

טיפולי פוריות, ליווי בהריון, תופעות גיל המעבר, כאבי מחזור, חוסר איזון הורמונלי, ועוד.

כל טיפול במרכז רפואות ניתן לאחר אבחון ותשאול מקיף. המטרה היא להכיר את המטופלת, אורחות ושגרת חייה ולהבין את הגורמים לבעיה. בדרך זו אנו בונים תוכנית מדוייקת וממוקדת שתטפל בסימפטום ובגורם.

במרכז רפואות אנו מתייחסים במלוא האחריות לכל מטופלת, בכל גיל ובכל מצב רפואי בו היא מצויה. באמצעות הגישה הזו המודל שלנו במרכז רפואות הוא מוצלח כל כך ועם הצלחות טיפוליות רבות ומשמעותיות.

צוות המטפלים במרכז רפואות נותן מענה טיפולי בשני מישורים:

בטווח הקצר – טיפול בכאבים, בעיות אקוטיות ונקודתיות שמשבשות את שגרת החיים ומצריכות פתרון מהיר (טיפול בסימפטום).

בטווח הארוך – טיפול לחיזוק הגוף והשגת תוצאות לאורך זמן, כדי שאותם הסימפטומים לא יישנו, וכדי שהתהליך, כל תהליך נשי, יהיה ממוקד, יעיל ומלווה בתחושות חוסן וכוח. הטיפול לטווח הארוך מבטיח התמודדות טובה יותר עם תסמינים שונים והפחתתם ומניעת הישנות הבעיה (טיפול בגורם).

שיטות הטיפול בנשים מתבצעות במרכז רפואות על בסיס בדיקות רפואיות "קלאסיות" ועל בסיס אבחנה סינית ויפנית אשר בודקת את הסיבות לבעיה. רק כך אנו משיגים תמונה מקיפה, מלאה ומדוייקת כדי לבנות תוכנית טיפול אישית לכל מטופלת.

הטיפולים משלבים דיקור סיני או יפני, פורמולות מצמחי מרפא ושיטות טיפול נוספות, המותאמות לכל מטופלת.

המודל שיצרנו במרכז רפואות הוא מודל מצליח, מדויק ומוכיח את עצמו. הוא נשען על ידע ונסיון ועל לימוד ומחקר ממושכים, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור כל אחד ואחת ממטופלי המרכז.

אינסטגרם
הצטרפו לקבוצת הפייסבוק
טלפון
צרו קשר

משרת/ת במילואים? מגיעה לך

הטבה מהמדינה ברפואות!

כל מי ששרת.ה לפחות 30 יום החל מה 7.10 במסגרת צו חירום, זכאי.ת לסיוע חד-פעמי מהמדינה למימון טיפול רגשי, נפשי ומשלים. ניתן לממש ההטבה גם לטובת טיפולים בבן/בת הזוג וילדים מתחת לגיל 14.ניתן למימוש עבור טיפולים במרכז רפואות, להגיש את הקבלות לקרן המילואים – ולקבל החזר מהמדינה

פתיחת שיחה עם נציג
שוחחו איתנו
שלום!
נשמח לעזור לך, לחץ/י כאן ליצירת קשר בווטסאפ